Betnis 20 Free Spin

[arbtnshorcode pos=”center” link=”https://t2m.io/pasco” title=”20 TL Kazanmak için Tıkla ve Üye Ol!” text=”white” bold=”yes” bg=”green” rel=”nofollow noopener noreferrer”]
20.02.2020 tarihinden sonra siteye üye olanlar için harika bir fırsat durumu söz konusu. Betnis 20 free spin ile birlikte sizler de kazanan tarafta yer almaya hazır olun. Şimdi dilerseniz bu bonus fırsatının kullanım şartlarını hep birlikte inceleyelim.

betnis 20 free spin

  • Freespin Mighty Kong, Wolf Gold, Sugar Rush oyunlarına özel olarak kullanabileceğiniz bir bonus fırsatından bahsediyoruz. Tabi bu bonusu alabilmek için öncelikli olarak siteye üye olmanız gerekiyor.
  • Daha önce bu bonusu aldıysanız eğer farklı bir hesap ya da üyelik ile bonus kazanma şansınız olmayacaktır. Bu tür art niyetli durumlar tespit edildiğinde hesaplarınız da kapatılıyor.
  • Free spin üzerinden çekim yapmak istediğinizde talepleriniz ATM üzerinden kartsız olarak yatırılacaktır. Güvenlik gerekçesi ile firma böyle bir yol çiziyor.
  • Freespin ile en fazla 200 liralık çekim yapabilirsiniz ve bu rakamın üzerine çıkamıyorsunuz.
  • 1 hafta kullanım süresi var ve ilgili çevrim şartlarını tamamlayamadığınız takdirde bonusunuz deaktif edilecektir.

Betnis Promosyon Fırsatları

Betnis 20 free spin ile birlikte yine bu adresten kazanacağınız çok farklı bonus türleri de var. Yeni üyeler kadar sadık üyeler de kendilerini şanslı hissedebilir. Bonus cennetine hoş geldiniz ve bu alanda en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

Sizler de kendinize özel bir bahis sitesi arıyorsanız Betnis ile tanışabilir ve ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz. Güven veren bir adres olmalarının yanı sıra aynı zamanda bonus zenginliği de dikkatleri üzerine çekiyor.

Free spin ve çok daha fazlasını almak için hemen üye olabilir ve hatta yatırım da yapabilirsiniz. Yatırımlarınıza ek olarak sunulan bonusların daha tatmin edici olduğunu belirtmek isteriz.

Kurallara göz atmadan işlem yapmayın çünkü bu tür durumlarda mağdur olan taraf sizler oluyorsunuz ve sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Betnis 20 free spin için de söylediklerimiz geçerlidir ve bu konuda destek ekibinden yardım alabilirsiniz.